bettilt giriş

Spor Ekonomisi Bülteni: Ekospor

Newsletter of Ekospor by Prof.Dr.Sebahattin Devecioğlu – Issue #1
Merhabalar..! Türk Spor Ekonomisi Platformu’nu 2004’de Ekospor olarak kurmuştum. 19 Mayıs 2007’ de ilk Bültenimi yayınlamıştım. Aradan yıllar geçmiş… Dijitalleşme süreci ile bende modaya uydum. Sizlere ulaşmak için ilk aylık bültenimi paylaşıyorum.
Destekleriniz ve katkılarınız için teşekkür ederim.
Sports Economics Networking  Spor ekonomisi alanında bilimsel araştırmaları, raporları ve güncel gelişmeleri yayınlayan Türkiye’nin ilk web sayfasıdır. Yayınlarına akademik ve sektörel olarak web ortamında ve sosyal medya aracılığı ile devam etmektedir. Spor ekonomisi alanında oldukça geniş bir Network‘ e sahip olan ekospor.. Akademisyenler, öğrenciler, araştırmacılar için önemli bir kaynak oluşturmaktadır. Ekospor; spor ekonomisi okuryazarlığını yaygınlaştırmak görevini de üstlenmektedir. 
Ekospor aynı zamanda sosyal medya araçlarını da aktif olarak kullanmaktadır. Ekospor’ u Twitter , İnstagram , LinkedinFlipboardYoutubeFacebook üzerinden takip edebilirsiniz. Sosyal Medya paylaşımlarınıza #Ekospor hashtag ile katkı sağlamanız geniş kitlelere hep birlikte ulaşmamızı sağlayacaktır. 
Görüşmek ümidiyle….
Monthly newsletter of Ekospor by Prof.Dr.Sebahattin Devecioğlu
Monthly newsletter of Ekospor

AYLIK SPOR EKONOMİSİ BÜLTENİNE ABONE OLMAK İÇİN 

Subscribers
Share plz with #Ekospor


Sorgu: 69 sure: 0.376