Türk Futbolu Platformu

Türk Futbolu Platformu

 


Değerli Türk Futbolu Ailesi; Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100. Yaşını kutlayacak olan Türk Futboluna, Yeni bir Misyon ve Vizyon oluşturmak  için yola çıkıyoruz.

Misyonumuz: Türk futbolunu dünya futbol sahnesinde saygın bir konuma getirmek., ulusal ve uluslararası alanlarda başarılı olmak,Türk futbolunun tarihsel ve etik değerlerini korumak ve geliştirmektir.

Vizyonumuz :Türk futbol kültürüne katkıda bulunarak, Türk futbolunu dünya futbol sahnesinde en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu vizyon doğrultusunda, Türk futbolunun yönetim, organizasyon, antrenman teknikleri, teknolojik yenilikler, ve futbol pazarlama stratejilerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi hedeflenmektedir. Ayrıca, Türk futbolunun uluslararası arenada tanınır ve saygın bir marka haline gelmesi, taraftarların futbol deneyimini iyileştiren yenilikçi ve keyifli etkinliklerin düzenlenmesi ve Türk futbolunun geleceğine yön veren genç yeteneklerin keşfi ve geliştirilmesidir. #TFF100 #TFF2023.                                                                                                                      Facebook Grup https://www.facebook.com/groups/773535200798144/

Leave a Reply